Voor oudere veranderaars is er VIS

donderdag 7 november 2013
timer 1 min

Eenmaal 35 jaar maakt een lid van de Jonge Veranderaars (JV) geen deel meer uit van de netwerkorganisatie voor spoorprofessionals. Maar daarmee is de rol van sommige veranderaars nog niet uitgespeeld.

Onder de naam VIS, Verbeteraars In Spoor, zijn twee van de grondleggers van de JV, Niels van Oort en Gertjan Hulster, een nieuw netwerk begonnen voor 35-plussers. Van Oort: “Ik heb gemerkt dat met de jaren de ervaring en de invloed om veranderingen in gang te zetten toenemen. Samen met het enthousiasme en de frisse blik van de Jonge Veranderaars is dat een gouden combinatie."

Tijdens het tienjarig bestaan van de Jonge Veranderaars gaven Gertjan Hulster, Niels van Oort en Corina de Jongh van Railforum namens alle 'oudere veranderaars' in de sector een arceerstift aan de JV’ers om samen met hen verbeteringen in de spoorsector te markeren. Volgend jaar op 10 oktober presenteren JV en VIS’ers concrete veranderingen. De komende weken wordt het nieuwe netwerk VIS verder opgezet. Via Twitter en LinkedIn zijn de vorderingen te volgen onder #VIS.

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Gemeenten bepalen zelf inzet boetegeld EBS

8 jul om 16:35 uur

De gemeenten in Zaanstreek-Waterland mogen zelf bepalen hoe zij boetegeld, opgelegd aan vervoerder EBS,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Kwaliteit ov-knooppunten holt achteruit door financiële tekorten

7 jul om 10:38 uur

Niet alleen de reizigers zullen de impact van bezuinigingen voelen — ook de kwaliteit van de ov-infrastructuur…

Lees verder »
descriptionArtikel

Kamermeerderheid tegen bezuinigingen op regionaal openbaar vervoer

2 jul om 11:07 uur

De motie die de regering oproept om 225 miljoen van de voorgenomen bezuiniging van 335 miljoen euro op het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Eerste ‘Buitenpoort’ van Nederland bij station Bussum Zuid

24 jun om 09:22 uur

Op 18 juni was de officiële opening van de eerste Buitenpoort in Nederland op station Bussum Zuid. Een…

Lees verder »
descriptionArtikel

KiM: bij flexvervoer is meer aandacht nodig voor de reiziger

10 jun om 11:23 uur

De invoering van flexvervoer leidt lang niet altijd tot betere bereikbaarheid. Dat blijkt uit het rapport '…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ov-sector luidt noodklok tegen bezuinigingen

6 jun om 14:25 uur

Op dinsdag 10 juni om 08.45 uur klinkt er in de regio’s Amsterdam en Rotterdam Den Haag een ongebruikelijk…

Lees verder »
descriptionArtikel

Westelijke entreetunnel Amsterdam CS na twee jaar hinder weer open

2 jun om 11:17 uur

De vernieuwde westelijke reizigerstunnel van Amsterdam Centraal is in gebruik genomen. Na bijna twee jaar van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Middelengebruik op de werkvloer: nieuwe handreiking helpt vervoersbedrijven

26 mei om 13:52 uur

Uit onderzoek van TNO en het Trimbos-instituut blijkt dat middelengebruik –…

Lees verder »